پایگاه خبری دفتر امام جمعه شهرستان آغاجاری
 • امام جمعه شهرستان آغاجاری
 • حجت الاسلام والمسلمین سید میثم موسوی
سه شنبه, ۰۱ خرداد ۱۳۹۷
سه شنبه, ۰۷ رمضان ۱۴۳۹
سه شنبه, ۲۲ می ۲۰۱۸
صفحات بازدید شده
500186
صفحات بازدید شده امروز
1851
صفحه منتخب امروز
بازدید از صفحات دیروز
5534
صفحه منتخب دیروز
بازدید هفته گذشته
34767
صفحه منتخب هفته پیش
×

هشدار

JLIB_APPLICATION_ERROR_COMPONENT_NOT_LOADING

سردار سلامی در کنگره شهیدان خمینی‌شهر:

فضای تنفس استعمار در سرزمین‌های اسلامی تنگ شده است/ برای مقابله با دشمن در هیچ سطحی "ترس" نداریم/ حزب‌الله لبنان افتخار جهان اسلام و کابوس اسرائیل است مطلب ویژه

شنبه, 08 آبان 1395 13:36 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز برای مواجهه با دشمن در هیچ سطحی‌ نگرانی نداریم انتخاب گزینه‌های نظامی در هر سطحی باطل شده و قدرت خانواده شهدا باطل‌السحر دشمنان است.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان آغاجاری، سردار حسین سلامی پیش از ظهر امروز در کنگره 2 هزار و 300 شهید شهرستان خمینی‌شهر اظهار داشت: در این مراسم که برای تجلیل از مقام والای شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم برگزار شده است، از امام راحل که هویت‌بخش مردم در عصر جدید شدند و زمینه خروج مسلمانان از ظلمات جهل و نظام برده‌داری مدرن را میسر کردند یاد می‌کنم.

وی افزود: بنیان‌گذار کبیر انقلاب مکتب عاشورا را در متن زندگی اجتماعی، فرهنگی و سیاسی مردم ایجاد کرده و ما را با مفاهیم جهاد، عزت، استقلال، آزادی و کرامت و منزلت آشنا کرد و راه مبارزه با ظلم را به ما آموخت.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه بیان داشت: امام خمینی(ره) فضایل اهل‌ بیت به‌ خصوص فرهنگ عاشورا را به‌عنوان حقیقتی زنده در متن زندگی جامعه و اسلام جاری کردند.

وی بیان کرد: مردمانی که با 2300 شهید صدق وعده الهی را اثبات کردند، با کهکشانی از ستارگان شهید روی زمین فخر انسان‌ها بر ملائک شدند و ضرورت سجده ملائک بر انسان را به اثبات رساندند.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این‌که شهدای هر منطقه شدت اخلاص و تعهد و تعبد و وفاداری و فداکاری هر جامعه‌ای نسبت به ارزش‌های الهی خود است؛‌ عنوان کرد: امروز شما با کاروان کربلا و با پیامبران آن واقعه عظیم که سرچشمه جاری شدن فضائل بر روح و جان انسان‌ها شدند، همدل و همراز هستید.

وی اذعان داشت: حضرت زینب پیام‌آور کاروان عاشورا برای حفظ اسلام، عزت مسلمانان، مقابله با ظلم، گسترش عدالت، اصلاح امت اسلام و امر به معرف و نهی از منکر حاضر می‌شود زیباترین جلوه خلقت و آفرینش را در آن میدان سخت و نابرابر در آن مصبیت عظما در پیشگاه اسلام عزیز قربانی کند.

سردار سلامی ابراز داشت: اینکه امام می‌پذیرد همه اهل‌‌بیت و اصحاب خود اسیر و شهید شوند تا اسلام بماند، این سرآغاز جریان تابش انوار فضیلت بر پیکره هستی است،‌ این حجتی است برای ما که دفاع برای خدا را با هیچ بهانه‌ای نمی‌توان ترک کرد و تنها لباس احرام و شهادت ضامن پیروزی اسلام است.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: اگر مردمی بخواهند ترس را پیشه کنند، حتی در مقابل حجت خدا هم خواهند ایستاد و این را برای خود فضیلت می‌دانند.

وی افزود: این حقیقت، فلسفه مردان این دیار و سایر بلاد اسلام را شکل داد، شهیدانی که استخوان‌های پیکرشان را برای پی‌ریزی یک تمدن نوین نثار کردند؛‌شهیدانی که امنیت و آرامش و عزت و شکوه و اقتدار ما محصول فداکاری و شهادت آنان است.

سردار سلامی ادامه داد: به تعبیر امام علی‌(ع) اگر ملتی لباس جهاد را از تن باز کند، خداوند بر اندام او لباس ذلت خواهد پوشاند، شهیدان مظاهر عزت و رمز جاودانگی ما هستند و شهادت آنان بود که توانست تمرکز قوای دشمن را از هم فرو بپاشد.

وی اظهار داشت: همه توطئه‌های دشمن علیه اسلام و انقلاب دارای مقیاس جهانی بود و یک لحظه از طراحی فتنه که در سرزمین‌های دیگر که نظام‌ها را نابود می‌کرد، چشم پوشی نکرد.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: جنگ تحمیلی، ‌صف‌آرایی همه قدرت‌ها بود؛ آمریکا و شوروی در آن حادثه استثنایی با هم متحد شدند، همچنین حکومت‌های اروپایی و مرتجعان عرب که حمایت اقتصادی و تقویت قدرت بعث را در دست گرفته بودند، یک تقسیم کار برای شکست ایران بود.

وی با بیان این که همه متحد شدند و عراق را مجهز کردند تا به چهارمین ارتش زمینی جهان تبدیل شود؛ بیان کرد: با سلاح روسی و زرادخانه شیمیایی آلمانی و مشاوره‌های تخصصی ایجاد سیستم‌های دفاعی انگلیسی و تجهیزات مدرن کشورهای پیشرفته دنیا جنگیدیم.

سردار سلامی عنوان کرد: این شهدا کار بزرگی در تاریخ انجام دادند و یک فرهنگ و اندیشه جدید را ساختند و آن این بود که می‌توان با دست خالی اما با ایمان و همت بلند بر هر قدرتی چیره شد.

وی گفت: این درس بزرگی بود که از نهضت عاشورا گرفته شده بود در 8 سال دفاع مقدس و متناسب با ظرفیت ما متعالی شد تا اینکه ایران توانست از آن دوران سخت و با اقتدار خارج شود.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: روزها و ماه‌ها و سال‌های سختی پشت سر گذاشته شد؛ چهار دهه در تحریم دشمن و تحمیل فتنه‌های داخلی و تهاجم فرهنگی دشمن و محاصره علمی و ترور دانشمندان که همه این‌ها یک نبرد سرنوشت‌ساز علیه اسلام بود.

وی اضافه کرد: زمانی که کتاب تاریخ این چهار دهه را ورق می‌زنیم، سرشار از پیروزی است و حتی یک شکست کوچک را نمی‌بینیم که این حاصل تفکر شهادت و ایثار است که انقلاب توانست با هدایت رهبری دامنه‌های نفوذ خود را در عالم اسلام گسترش دهد.

سردار سلامی با بیان اینکه امروز تراز جهانی کشور و انقلاب ما در حد یک قدرت نافذ در منطقه و جهان مؤثر است، گفت: می‌بینیم که چگونه عرصه بر استکبارگران در سرزمین‌هایی که فرش قرمز برای آن‌ها پهن می‌کردند؛ تنگ شده است.

وی اظهار کرد: عراق سرزمین دیگری است که ساختار جدید قدرتمندی مانند بسیج ما در آن شکل‌گرفته و امروز تحولات میدانی تحت نظر آن‌هاست و شیعیان در آنجا به حاکمیت رسیدند.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: در شرق مدیترانه حزب‌الله لبنان افتخار جهان و اسلام و کابوس اسرائیل است و در سوریه سیاست قدرت‌های بزرگ با شکست مواجه شده است.

سردار سلامی ادامه داد: امروز ایران از امن‌ترین کشورهاست؛ در حالی که زیر تهدید و تحریم است، ماهواره‌هایش به هوا می‌رود و موشک‌هایش سینه فضا را می‌شکافد،‌ مقتدر و سربلند ایستاده است و این به برکت خون شهیدان و صبر خانواده‌های شهدایشان است.

وی صبر خانواده‌های شهدا را کمتر از اجر شهید ندانست و عنوان کرد: شهدا به آرزوهایشان رسیدند و شما آرزوهایتان را هدیه کردید.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تأکید کرد: امروز برای مواجهه شدن با دشمن در هیچ سطحی‌ نگرانی نداریم، انتخاب گزینه‌های نظامی در هر سطحی باطل شده و قدرت شما باطل‌السحر دشمنان است.

وی با بیان این‌که آنچه باعث نگرانی است، تلاش دشمن برای نفوذ در قلب‌ها و ذهن‌ها برای سست کردن باورها و ارزش‌هاست؛ تصریح کرد: این توطئه‌ای است که می‌خواهد ظاهر جوانان ما را با نمادهای شیطانی تخریب کند و نماز و حجاب را از جامعه ما بگیرید.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این مطلب که عقب رفتن روسری‌های دختران ما به اندازه یک میلی‌متر آرمان دشمنان است، تصریح کرد: اگر دشمن نتواند قلب و ذهن را تسخیر کند هرگز قادر به پیروزی نخواهد رسید.

سردار سلامی اظهار کرد: تاریخ و سرگذشت انسان‌ها و نیز آموزه‌های ما نشان داده که تنها اسلام رمز سعادت، عزت و پیشرفت ماست.

وی ادامه داد: دشمنان در حال زوال هستند و در بخش‌های مختلف به فروپاشی رسیده‌اند؛ از بین رفتن اخلاق را در مناظره دو کاندیدای آمریکا که نماد برترین انسان‌های تربیت‌شده غرب هستند را می‌توان دید که انسان خجالت می‌کشد مضامین تبلیغاتی‌شان را بازگو کند و صاحب‌نظران پس از مناظره گفتند کسی که در این بین شکست خورد ملت آمریکا بود.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: در بحث سیاسی آمریکا در حال از دست دادن مناطق تحت سیطره خود است و فرمولی برای حل مسائل ندارد؛ از نظر اقتصادی نیز در مرحله سخت قرار گرفته‌اند و شاخصه‌های زوال یک امپراتوری در این کشور قابل‌مشاهده است و اگر صبر کنیم و بر ظالمان تکیه نکنیم صبح پیروزی نزدیک است.

سردار سلامی ضمن قدردانی از دست‌اندرکاران کنگره ملی شهدای خمینی شهر خاطرنشان کرد: سردار سلیمانی فرمانده سپاه قدس طی پیامی از مجاهدت‌های صورت گرفته تشکر و به دلیل عدم حضور در این کنگره عذرخواهی کردند.

خواندن 517 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
K2_NEWS_NUMBER_CUSTOM 514

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
 • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0
نظر شما به سامانه مدیریت ارسال شده است.
شرایط و قوانین.

خبرهای مهم

 • نماز جمعه آغاجاری بیست و یکم اردیبهشت

  مسولان کشور از گذشته عبرت بگیرند و به اروپا و امریکا اعتماد نکنند

  ◀️بیانات حجه الاسلام والمسلمین موسوی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان آغاجاری

  #حراست_نفت

   ما در حراست شرکت نفت و گاز آغاجاری مدیریت و حراست خدوم و زحمت کشی دارم که خالصانه از زحمات این عزیزان که در هر شرایطی از منطقه وسیع نفت و گاز آغاجاری در شبانه روز محافظت میکنند تشکر میکنم

  #هفته_بسیج_سازندگی

  ✅جهادگران بسیجی ما در شهرستان آغاجاری امروز در عرصه های مختلف محرومیت زدایی ،کار فرهنگی و خدمت به خانواده های شهدا به صورت انقلابی در حال خدمت به مردم هستند

  #برجام

  ✅تمام تلاش امریکا و اروپا بر این بود که تاقبل از خروج از برجام قدرت دفاعی و موشکی ما را محدود کنند که به حمدالله با ایستادگی مردم ،مسولان و رهبر معظم انقلاب دشمن این خواب را به گور خواهد برد

  ✅رئیس جمهور امربکا وقتی نتوانست به هدف خود یعنی تضعیف بنیه دفاعی کشور دست یابد از برجام خارج شد

  ✅کابوس شبانه روزی امریکا از موشکهای ایران به خاطر به خطر افتادن امنیت اسرائیل است که ما در این زمینه به آنها حق میدهیم که نگران باشند چرا که موشک ،سپاه ،مردم ،راه امام و سید الشهدا ع و (وجود) رهبری معظم انقلاب بزرگترین خطر برای امنیت اسرائیل هستند آنها شبانه روز میلرزند چرا که امام راحل فرمان دادند اسرائیل باید از صفحه روزگار محو گردد و این به زودی محقق خواهد شد

  ✅تنها جمله راستی که از نخست وزیر رژیم جعلی شنیدیم همین بوده است که ایران بزرگترین خطر برای امنیت اسرائیل است

  ✅ اگر اسرائیلی ها قدری صبوری کنند ممکن است چند سالی این غده سرطانی منطقه عمر نحسش ادامه پیدا کند ولی اگر بی عقلی به خرج دهند عمر کمتر از ۲۵ ساله آنها به کمترین زمان کاهش پیدا خواهد کرد

  ✅تهدید اسرائیل فقط شعار نیست بلکه در عمل هم نیروهای جبهه مقاومت در سحرگاه گذشته با دهها موشک خود ، قلب اسراییل را نشانه گرفته و امروز اشغالگران از ترس خود در پناهگاه ها به سر میبرند

  #دوران_بزن_دررو_تمام

  ✅در سحرگاه گذشته نیروهای جبهه مقاومت فرمان ولی امر را عملی کردند که دوران بزن در رو گذشت

  #عبرت_مسولان

  ✅مسولان کشور از گذشته عبرت بگیرند و به اروپا و امریکا اعتماد نکنند بارها مقام معظم رهبری خطوط قرمز مذاکرات را بیان نمودند ولی عمل نشد

  ✅مسولان نباید وقتی از ناحیه نخبگان نسبت به مسائل کشور دلسوزی صورت میگرد آنها را ترسو و لرزان خطاب کنند و آنها را به جهنم حواله دهند فریادهای زیادی در دوران برجام مصوب ده دقیقه ای در مجلس زده میشد و بر سر زده میشد که آمریکا قابل اعتماد نیست وعهد شکن است ولی آنها را ترسو و به جهنم خطاب شدند

  ✅امروز این اروپایی هم که لباس پلیس خوب بر تن پوشیده است دورغ میگوید و به عهد خود پایدار نمیمانند چرا که اروپایی ها از آمریکا خبیث تر و آمریکایی ها از اروپایی ها خبیث تر هستند و همه اینها دشمن مردم ایران هستند
  مسولان اگر میخواهند با اروپا ادامه کار بدهند باید تضمین کافی را بگیرند چرا که اگر اینطور نشود قابل بخشش نخواهند بود✅

   

   

 • نماز جمعه آغاجاری چهاردهم اردیبهشت

  راه مقابله با جنگ اقتصادی آمریکا خرید کالای ایرانی و پرهیز از خرید کالای مشابه داخلی است

   حجه الاسلام و المسلمین اسدپور امام  جمعه موقت شهرستان در خطبه های نماز جمعه این هفته آغاجاری

  ▫️این نمایش آمریکایی و اروپایی در مورد خروج امریکا از برجام برای تحمیل شروط جدیدی همچون مذاکره در مورد دفاع موشکی و نفوذ منطقه ای ایران است

  ▫️اگر امریکا از برجام خارج شود بازگشت ایران به فعالیت های قبل از مذاکرات هسته ای در اولویت خواهد بود

  ▫️راه مقابله با جنگ اقتصادی آمریکا خرید کالای ایرانی و پرهیز از خرید کالای مشابه داخلیست


  ▫️اولویت کشور معیشت اقتصادی مردم و رشد فرهنگیست
  ونباید با طرح مباحث کم اهمیت این اولویت ها به حاشیه برده شود

  ▫️غیرت کار گر ایرانی قابل ستایش است و باید برای تولید کالای ایرانی مرغوب بر دستان انان بوسه زد.

  #اسرائیل

  ▫️وزیر جنگ اسرائیل ایران را به حمله نظامی تهدید میکند
  شما نتوانستیدجلوی چند موشک از غزه را بگیرد و با تمام سامانه های دفاعی پیشرفته ای که هم شما دارید و هم اربابتان به جیره خوار ذلیل شما عربستان داده؛ که حتی  توانایی مقابله با موشک های یمن را ندارد چگونه میتوانید در مقابل شلیک همزمان سجیل ها ؛ شهابها؛و موشک های خلیج فارس را بگیرید..

  ▫️به شهر ها که هیچ اگر به ذره ای از بیابانهای ایران هم تعرض کنید ،فرزندان شیعی ایران حتی فرصت گریختن از سرزمینی که غصب کرده اید را به شما نخواهند داد و با موشک های خود اسرائیل را شخم خواهند زد.

  #آغاجاری

  ▫️جشن های نیمه شعبان امسال شور بیشتری نسبت به سالهای گذشته داشت؛ انشاءالله این مجالس جشن و سرور هر سال با شکوه بیشتری برگزار شود و اهتمام مردم علی الخصوص جوانان به این محافل قابل ستایش است.

  ▫️باید نسبت به محتوای این جشن ها دقت بیشتری صورت بگیرد،که باعث نشود در این مجالس که برای عرض ارادت به ساحت مقدس معصومین است از موسیقی های خلاف شرع استفاده شود.

  ▫️چرا بعض از مسئولین در شرایط سختی  که برای مردم پیش می آیدو باید مسئول مربوطه حضور داشته و پاسخگوی مردم باشد به غیبت صغری میرود و خبری از او نمیشود

  ▫️کشف قابل توجه محموله مواد مخدر توسط نیروی انتظامی شهرستان نشان از پتانسیل بالای نیروهای امنیتی شهرستان است

  ▫️ایشان با اشاره به هفته گرامیداشت مقام معلم و روز سربازان گمنام امام زمان و همچنین هفته بسیج سازندگی،از زحمات همه این عزیزان تقدیر کردند

 • نماز جمعه آغاجاری هفتم اردیبهشت

  سربازان گمنام امام زمان (عج) شهدای زنده انقلاب ما هستند

  بیانات حجه الاسلام والمسلمین موسوی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان آغاجاری

  #نیمه_شعبان_فرهنگ_انتظار

  ✅اعظم عبادات انتظار فرج است انتظار فرج  امر به معروف ونهی از منکر، اقامه نماز ،استکبار ستیزی ،دفاع از مظلوم و مقابل ظالم ایستادن و  تشخیص دوست از دشمن و عمل کردن به تکلیف است انتظار فرج وسربازی امام زمان عج دست روی دست گذاشتن نیست

  #روزسربازان_گمنام

  ✅سربازان گمنام امام زمان عج شهدای زنده انقلاب ما هستند که جان و جوانی  و آرامش خود را میدهند تا انقلاب و کشور سرزنده و محفوط و امن بماند/سربازان گمنام امام زمان در اوج زحمات شبانه روزی ، گمنام میمانند تا نام انقلاب اسلامی در اوج قله های سعادت ، عزت و اقتدار بدرخشد

  ✅این امنیتی که در کشور و منطقه ما پا برجاست اتفاقی نیست دشمن بی کار ننشسته و دشمنی را رها نکرده و بلکه دشمنی را شدیدتر کرده است و هزاران نقشه میکشند که از نطفه خفه میشوند که بعضی از آنان ممکن است به گوش مردم و یا خواص برسد ولی بسیاری از آنان را کسی مطلع نمیشود

  #روزجوان

  ✅امروز جوان ما نیاز به شادی ونشاط دارد البته شادی و نشاطی دائمی خواهد بود که همراه با ورزش ،اشتغال و ازدواج باشد

  ✅مسولان شهری واستانی بدانند ، جهاد و خط مقدم جبهه امروز انقلاب ما ، تولید شغل ،ایجاد فضای ورزشی و فراهم کردن مقدمات ازدواج برای جوانان است

  #روزشوراها

  ✅به اعضای شورای شهر تبریک و خسته نباشید عرض میکنم شورای شهر امروز ما ، با خدمت به مردم وجوانان و با حضور دائمی میان مردم وپیگیری مشکلات آنان ، سعادت دنیوی و اخروی را برای خود فراهم کنند که انشاالله همینطور خواهد بود
   
  #روزجهانی_کارگر

  ✅متواضعانه دست برسینه میگذارم و این روز را خدمت همه کارگران زحمت کش و عزیز شهرمان تبریک عرض میکنم

  #روزمعلم

  ✅روز معلم را به همه جامعه فرهنگی شهرستان آغاجاری تبربک میگویم /مسولان امر در کشور و استان باید به معلمی عنوان یک شغل خطیر وحساس که آینده انقلاب دست آنان است نگاه کنند و به مشکلات این قشر عزیز رسیدگی کنند

  #نیروی_انتظامی

  ✅نیروی انتظامی در خط مقدم مبارزه با هنجارشکنی های در کشور هستند/ دشمن برنامه ای دقیق دارد نیروی انتطامی را تضعیف کند و مردم را مقابل این عزیزان زحمت کش قرار دهد البته که این قصد را به گور خواهد برد ولی مردم ما به هوش باشند توطئه دشمن را تشخیص دهند و حمایت تمام قامت خود را از این سربازان خدوم انقلاب نشان دهند چرا که اگر مردم از نیروی انتظامی ، سپاه و ارتش حمایت نکنند کشور ضربات جبران ناپذیری خواهد خورد

  ✅ اطاعت از فرمان پلیس در حکومت اسلامی شرعا و قانونا واجب است، دشمن میخواهد این حریم را بشکند، اگر این حریم بشکند خسارتهای زیادی خواهیم دید

  ✅شاید هم در گوشه ای یکی از ماموران زحمت کش در موردی خطایی کند که این از میان هزاران خدمت این عزیزان در شبانه روز طبیعی است و هر کسی در هر لباسی چه نظامی چه روحانی و غیره ممکن است خطا کند اما دشمن قصد دارد آن یک خطا را آنقدر برجسته کند و در فضای مجازی پخش کند که خدمت هزارگانه پلیس را در ذهن ما محو کند

  ✅شما اگر دلسوز مردم و کشور هستید که والله نیستید، خوب این همه خدمات شبانه روزی نیروی انتظامی در مبارزه با قاچاق و مواد مخدر مبارزه با سرقت و ایجاد امنیت و غیره ..را هم نشان دهید ، چرا نشان نمیدهید چون از این کشور و مردم کینه دارید و مشتهای زیادی خورده اید و منتظر فرصت هستید ضربه بزیند البته نخواهید توانست

  #سگهای_ولگردشهر

  ✅از مسولان میخواهیم فکر جدی و سریع برای(انتقال) این حیواناتِ چهارپا انجام دهند البته اینها هم مانند انسانها حق زندگی کردن دارند ولی این تزاحمِ زندگی اینان با زندگی شهری مردم ، از ضعف مسولان مربوطه است که باید قبل از هر خطرِ بهداشتی و جانی برای مردم، خصوصا کودکان ، فکر جدی کنند

  #تالارعروسی

  ✅برگزاری مراسمات جشن و عروسی در تالارهای وسط شهر ، در حالی که شرعا و قانونا ممنوع است چه معنایی میتواند داشته باشد این هم حق الله است و هم حق الناس ، از حق الناس نمیشود به سادگی گذشت   قبلا هم تذکر دادیم ولی چرا تعلل میشود امیدواریم به این مسئله هم هرچه سریعتر رسیدگی شود

  #مردم_ومسولان

  ✅مسولان اگر خدمت کنند و مشکلات را برطرف نمایند مردم هم تشکر میکنند و هم دعاگوی آنان خواهند بود

   

 • گزارش تصویری

  حجه الاسلام و المسلمین موسوی با فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج دیدار کرد

  به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان آغاجاری، صبح امروز و بمناسبت سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و روز پاسدار ، حضرت حجه الاسلام و المسلمین موسوی امام جمعه شهرستان آغاجاری بهمراه فرماندار و روسای ادارات با سرگرد پاسدار جمالی فرماندهی ناحیه مقاومت شهرستان دیدار و گفتگو کردند

   

 • گزارش تصویری

  جشن اعیاد شعبانیه برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان آغاجاری ، جشن اعیاد شعبانیه با حضور و سخنرانی حضرت حجه الاسلام و المسلمین موسوی امام جمعه شهرستان آغاجاری در  جوار شهدای گمنام برگزار شد.

   

   

فیلم‌ها و تصاویر منتخب

cache/resized/1bd134f90963866d3a323682d6b3d6b6.jpg
به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان
cache/resized/2052c5f584071b2c1830a88fe673a9dc.jpg
◀️بیانات حجه الاسلام والمسلمین موسوی در خطبه های
cache/resized/baca51f10b0b730400e78bd3eaa7ed8c.jpg
 حجه الاسلام و المسلمین اسدپور امام  جمعه موقت
cache/resized/1c5b766f28e9aee4b24ab28d3e2d770d.jpg
بیانات حجه الاسلام والمسلمین موسوی در خطبه های
cache/resized/a052c9f7f91af6ffca2ddae4f8142938.jpg
به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان
cache/resized/ed6e6455f2b16c803d51ff3c5baf896b.jpg
به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان
cache/resized/ecaaf66f16ef0e0658fefb11364b81b3.jpg
به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان
cache/resized/df2aa6b6829d31190947d1f4d5ce1f4b.jpg
به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان

چه کسی آنلاین است؟

ما 42 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم