پایگاه خبری دفتر امام جمعه شهرستان آغاجاری
 • امام جمعه شهرستان آغاجاری
 • حجت الاسلام والمسلمین سید میثم موسوی
دوشنبه, ۲۵ تیر ۱۳۹۷
دوشنبه, ۰۳ ذیقعده ۱۴۳۹
دوشنبه, ۱۶ جولای ۲۰۱۸
صفحات بازدید شده
624946
صفحات بازدید شده امروز
328
صفحه منتخب امروز
بازدید از صفحات دیروز
1043
صفحه منتخب دیروز
بازدید هفته گذشته
7392
صفحه منتخب هفته پیش
×

هشدار

JLIB_APPLICATION_ERROR_COMPONENT_NOT_LOADING

سردار سلامی در کنگره شهیدان خمینی‌شهر:

فضای تنفس استعمار در سرزمین‌های اسلامی تنگ شده است/ برای مقابله با دشمن در هیچ سطحی "ترس" نداریم/ حزب‌الله لبنان افتخار جهان اسلام و کابوس اسرائیل است مطلب ویژه

شنبه, 08 آبان 1395 13:36 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز برای مواجهه با دشمن در هیچ سطحی‌ نگرانی نداریم انتخاب گزینه‌های نظامی در هر سطحی باطل شده و قدرت خانواده شهدا باطل‌السحر دشمنان است.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان آغاجاری، سردار حسین سلامی پیش از ظهر امروز در کنگره 2 هزار و 300 شهید شهرستان خمینی‌شهر اظهار داشت: در این مراسم که برای تجلیل از مقام والای شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم برگزار شده است، از امام راحل که هویت‌بخش مردم در عصر جدید شدند و زمینه خروج مسلمانان از ظلمات جهل و نظام برده‌داری مدرن را میسر کردند یاد می‌کنم.

وی افزود: بنیان‌گذار کبیر انقلاب مکتب عاشورا را در متن زندگی اجتماعی، فرهنگی و سیاسی مردم ایجاد کرده و ما را با مفاهیم جهاد، عزت، استقلال، آزادی و کرامت و منزلت آشنا کرد و راه مبارزه با ظلم را به ما آموخت.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه بیان داشت: امام خمینی(ره) فضایل اهل‌ بیت به‌ خصوص فرهنگ عاشورا را به‌عنوان حقیقتی زنده در متن زندگی جامعه و اسلام جاری کردند.

وی بیان کرد: مردمانی که با 2300 شهید صدق وعده الهی را اثبات کردند، با کهکشانی از ستارگان شهید روی زمین فخر انسان‌ها بر ملائک شدند و ضرورت سجده ملائک بر انسان را به اثبات رساندند.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این‌که شهدای هر منطقه شدت اخلاص و تعهد و تعبد و وفاداری و فداکاری هر جامعه‌ای نسبت به ارزش‌های الهی خود است؛‌ عنوان کرد: امروز شما با کاروان کربلا و با پیامبران آن واقعه عظیم که سرچشمه جاری شدن فضائل بر روح و جان انسان‌ها شدند، همدل و همراز هستید.

وی اذعان داشت: حضرت زینب پیام‌آور کاروان عاشورا برای حفظ اسلام، عزت مسلمانان، مقابله با ظلم، گسترش عدالت، اصلاح امت اسلام و امر به معرف و نهی از منکر حاضر می‌شود زیباترین جلوه خلقت و آفرینش را در آن میدان سخت و نابرابر در آن مصبیت عظما در پیشگاه اسلام عزیز قربانی کند.

سردار سلامی ابراز داشت: اینکه امام می‌پذیرد همه اهل‌‌بیت و اصحاب خود اسیر و شهید شوند تا اسلام بماند، این سرآغاز جریان تابش انوار فضیلت بر پیکره هستی است،‌ این حجتی است برای ما که دفاع برای خدا را با هیچ بهانه‌ای نمی‌توان ترک کرد و تنها لباس احرام و شهادت ضامن پیروزی اسلام است.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: اگر مردمی بخواهند ترس را پیشه کنند، حتی در مقابل حجت خدا هم خواهند ایستاد و این را برای خود فضیلت می‌دانند.

وی افزود: این حقیقت، فلسفه مردان این دیار و سایر بلاد اسلام را شکل داد، شهیدانی که استخوان‌های پیکرشان را برای پی‌ریزی یک تمدن نوین نثار کردند؛‌شهیدانی که امنیت و آرامش و عزت و شکوه و اقتدار ما محصول فداکاری و شهادت آنان است.

سردار سلامی ادامه داد: به تعبیر امام علی‌(ع) اگر ملتی لباس جهاد را از تن باز کند، خداوند بر اندام او لباس ذلت خواهد پوشاند، شهیدان مظاهر عزت و رمز جاودانگی ما هستند و شهادت آنان بود که توانست تمرکز قوای دشمن را از هم فرو بپاشد.

وی اظهار داشت: همه توطئه‌های دشمن علیه اسلام و انقلاب دارای مقیاس جهانی بود و یک لحظه از طراحی فتنه که در سرزمین‌های دیگر که نظام‌ها را نابود می‌کرد، چشم پوشی نکرد.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: جنگ تحمیلی، ‌صف‌آرایی همه قدرت‌ها بود؛ آمریکا و شوروی در آن حادثه استثنایی با هم متحد شدند، همچنین حکومت‌های اروپایی و مرتجعان عرب که حمایت اقتصادی و تقویت قدرت بعث را در دست گرفته بودند، یک تقسیم کار برای شکست ایران بود.

وی با بیان این که همه متحد شدند و عراق را مجهز کردند تا به چهارمین ارتش زمینی جهان تبدیل شود؛ بیان کرد: با سلاح روسی و زرادخانه شیمیایی آلمانی و مشاوره‌های تخصصی ایجاد سیستم‌های دفاعی انگلیسی و تجهیزات مدرن کشورهای پیشرفته دنیا جنگیدیم.

سردار سلامی عنوان کرد: این شهدا کار بزرگی در تاریخ انجام دادند و یک فرهنگ و اندیشه جدید را ساختند و آن این بود که می‌توان با دست خالی اما با ایمان و همت بلند بر هر قدرتی چیره شد.

وی گفت: این درس بزرگی بود که از نهضت عاشورا گرفته شده بود در 8 سال دفاع مقدس و متناسب با ظرفیت ما متعالی شد تا اینکه ایران توانست از آن دوران سخت و با اقتدار خارج شود.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: روزها و ماه‌ها و سال‌های سختی پشت سر گذاشته شد؛ چهار دهه در تحریم دشمن و تحمیل فتنه‌های داخلی و تهاجم فرهنگی دشمن و محاصره علمی و ترور دانشمندان که همه این‌ها یک نبرد سرنوشت‌ساز علیه اسلام بود.

وی اضافه کرد: زمانی که کتاب تاریخ این چهار دهه را ورق می‌زنیم، سرشار از پیروزی است و حتی یک شکست کوچک را نمی‌بینیم که این حاصل تفکر شهادت و ایثار است که انقلاب توانست با هدایت رهبری دامنه‌های نفوذ خود را در عالم اسلام گسترش دهد.

سردار سلامی با بیان اینکه امروز تراز جهانی کشور و انقلاب ما در حد یک قدرت نافذ در منطقه و جهان مؤثر است، گفت: می‌بینیم که چگونه عرصه بر استکبارگران در سرزمین‌هایی که فرش قرمز برای آن‌ها پهن می‌کردند؛ تنگ شده است.

وی اظهار کرد: عراق سرزمین دیگری است که ساختار جدید قدرتمندی مانند بسیج ما در آن شکل‌گرفته و امروز تحولات میدانی تحت نظر آن‌هاست و شیعیان در آنجا به حاکمیت رسیدند.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: در شرق مدیترانه حزب‌الله لبنان افتخار جهان و اسلام و کابوس اسرائیل است و در سوریه سیاست قدرت‌های بزرگ با شکست مواجه شده است.

سردار سلامی ادامه داد: امروز ایران از امن‌ترین کشورهاست؛ در حالی که زیر تهدید و تحریم است، ماهواره‌هایش به هوا می‌رود و موشک‌هایش سینه فضا را می‌شکافد،‌ مقتدر و سربلند ایستاده است و این به برکت خون شهیدان و صبر خانواده‌های شهدایشان است.

وی صبر خانواده‌های شهدا را کمتر از اجر شهید ندانست و عنوان کرد: شهدا به آرزوهایشان رسیدند و شما آرزوهایتان را هدیه کردید.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تأکید کرد: امروز برای مواجهه شدن با دشمن در هیچ سطحی‌ نگرانی نداریم، انتخاب گزینه‌های نظامی در هر سطحی باطل شده و قدرت شما باطل‌السحر دشمنان است.

وی با بیان این‌که آنچه باعث نگرانی است، تلاش دشمن برای نفوذ در قلب‌ها و ذهن‌ها برای سست کردن باورها و ارزش‌هاست؛ تصریح کرد: این توطئه‌ای است که می‌خواهد ظاهر جوانان ما را با نمادهای شیطانی تخریب کند و نماز و حجاب را از جامعه ما بگیرید.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این مطلب که عقب رفتن روسری‌های دختران ما به اندازه یک میلی‌متر آرمان دشمنان است، تصریح کرد: اگر دشمن نتواند قلب و ذهن را تسخیر کند هرگز قادر به پیروزی نخواهد رسید.

سردار سلامی اظهار کرد: تاریخ و سرگذشت انسان‌ها و نیز آموزه‌های ما نشان داده که تنها اسلام رمز سعادت، عزت و پیشرفت ماست.

وی ادامه داد: دشمنان در حال زوال هستند و در بخش‌های مختلف به فروپاشی رسیده‌اند؛ از بین رفتن اخلاق را در مناظره دو کاندیدای آمریکا که نماد برترین انسان‌های تربیت‌شده غرب هستند را می‌توان دید که انسان خجالت می‌کشد مضامین تبلیغاتی‌شان را بازگو کند و صاحب‌نظران پس از مناظره گفتند کسی که در این بین شکست خورد ملت آمریکا بود.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: در بحث سیاسی آمریکا در حال از دست دادن مناطق تحت سیطره خود است و فرمولی برای حل مسائل ندارد؛ از نظر اقتصادی نیز در مرحله سخت قرار گرفته‌اند و شاخصه‌های زوال یک امپراتوری در این کشور قابل‌مشاهده است و اگر صبر کنیم و بر ظالمان تکیه نکنیم صبح پیروزی نزدیک است.

سردار سلامی ضمن قدردانی از دست‌اندرکاران کنگره ملی شهدای خمینی شهر خاطرنشان کرد: سردار سلیمانی فرمانده سپاه قدس طی پیامی از مجاهدت‌های صورت گرفته تشکر و به دلیل عدم حضور در این کنگره عذرخواهی کردند.

خواندن 580 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
K2_NEWS_NUMBER_CUSTOM 514

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
 • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0
نظر شما به سامانه مدیریت ارسال شده است.
شرایط و قوانین.

خبرهای مهم

 • گزارش تصویری

  اقامه عزا داری در شب شهادت رئیس مذهب تشیع

  به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه آغاجاری  مراسم شهادت امام صادق (ع) با حرکت دسته های عزاداری و عموم مردم از شهدای گمنام تا مسجد جامع برگزار شد و سپس  با حضور اقشار مختلف    مراسم سخنرانی و روضه خوانی در مسجد جامع ادامه پیدا کرد...

   

   

 • گزارش تصویری

  اختتامیه طرح تابستانه دانش آموزی ولایت

   به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان آغاجاری ،دانش آموزان  طرح تابستانه ولایت با امام جمعه ی  محترم   شهرستان دیدار کردند در این دیدار که در فضایی کاملا صمیمی برگزار شد  حضرت حجت الاسلام والمسلمین موسوی به تبیین جایگاه جوان و خطرات  و فرصت های این دوران پرداختند  و در پایان هم به  دانش آموز  نمونه و منتخب دوره ولایت  توسط ایشان هدیه ای اهداء شد 

 • گزارش تصویری

  دیدار فرماندار و بخشدار با امام جمعه محترم شهرستان

  به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان آغاجاری ،  مهندس عیدانی فرماندار  شهرستان و بخشدار جولکی  با حضور در دفتر امام جمعه  با وی دیدار و گفتگو نمودند

   این دیدار با سخنان و گزارشات فرماندار محترم نسبت به آخرین وضعیت امور شهری از جمله بهداشت و درمان ،آب رسانی شهری و روستایی آغاز شد و  در پایان ضمن بررسی دیگر مشکلات شهرستان حجه الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه شهرستان بر تسریع هرچه بیشتر نسبت خدمات اصلی مردم شهر تاکید کردند

   

   

 • نماز جمعه 97/4/8

  مسائل جاری کشور و بیانات مهم در مورد مشکلات شهرستان در نماز جمعه این هفته

  بیانات  حجه الاسلام والمسلمین موسوی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان آغاجاری  

   

  خطبه اول 

  خطبه اول

  خداوند در آیه سوره ۳۱ سوره اعراف مى‌فرماید «وکُلُواْ وَاشْرَبُواْ وَلاَ تُسْرِفُواْ إِنَّهُ لاَ یُحِبُّ الْمُسْرِفِین

  یکی از معیار هایی که  باعث قبولی اعمال ما شود مسئله صرفه جوییست و اینکه بخاظر خدا و خلق الله صرفه جویی شود حتی در حدی که انسان باقیمانده آبی را که می خورد نریزد

  مصرف درست یکی از مصادیق اصلی سبک زندگی اسلامی است .

   

  در باب الطاف الهی خداوند به بندگان راستینش

  امام علی (ع) می فرماید  : إذا أرادَ اللهُ بِعَبْدٍ خَیْراً ألْهَمَهُ الاِقْتِصادَ وحُسْنَ التَّدْبِیرِ، وجَنَّبَهُ سُوءَ التَّدْبِیرِ والإسرافَ.

  در این  حدیث نورانی امام علی ع می فرماید: هر گاه خداوند خیر بنده‌ای را بخواهد، به او صرفه‌جویی و حسن تدبیر عطا کند و از بی‌ ‌تدبیری و اسراف دورش سازد.(مستدرک الوسائل/ج15/ص26

   

   تدبیر و برنامه ریزی اقتصادی " قناعت و صرفه جویی " قرض دادن و قرض گرفتن به بهترین شکل

   از مصداق های این حدیث می باشد همه ی اینها یک نوع اعطای   تدبیر و برنامه ریزی از سوی خدا به بنده ی خود است .

   

  اما در بحث حسن تدبیر بدین شکل است که شخص بلد باشد خوب زندگی خود را مدیریت کند{ بموقع و دقیق و صحیح تصمیم گرفتن} نیز قسمت هایی از حسن تدبیر می باشد.

  اما در قسمت پایانی حدیث می فرماید از نعمت های دیگری که خداوند به بنده اش می دهد این است که اورا از سوء تدبیر و اسراف  بدور نگه می دارد

  اهمیت و موضوعیت ضرورت صرفه جویی در این حدیث کاملا مشخص است

  عقوبت اسراف کردن :

  از حداقل نتیجه های اسراف این است که خداوند متعال همان نعمت را از شخص اسرافکار می گیرد.

  اما در همین بحث صرفه جویی کلام های نورانی از اهل بیت نقل شده است :

  امام موسی بن جعفر ع : کسی که در زندگی اش میانه روی و قناعت بورزد نعمت او باقی می ماند اما اگر اهل اسراف باشد همان نعمت را خدا از او می گیرد.

  تضمین معیشت  آینده:

  ابن میمون از امام صادق ( ع) نقل میکند که: هر کس درزندگی خود اهل قناعت و میانه روی باشد من امام صادق  تضمین می کنیم که هیچ موقع تهی دست نگردد.

  *ضمنا قناعت و صرفه جویی به معنای نخوردن نیست بلکه  به معنای خوردن و آشامیدن  صحیح می باشد

  آسایش فردا در گرو قناعت و صرفه جویی امروز:

  امام صادق ع می فرماید  : کسی که اهل قناعت باشد این شخص راحتی و آسایش  و گشایش  را برای خود در آینده آماده می کند.

  یکی از نکات و بیاناتی که  شاید قابل توجه باشد در احادیث اشاره امام علی ع نسبت به  عدم اسراف حتی در باقیمانده غذا است که :

  امام علی (ع) می فرماید  حتی اضافه ی غذا   را به عنوان شفا بردارید و بخورید

  که همان نیت که جلوگیری از اسراف  خودش مسبب  شفا می باشد

  ضرورت عمل و امر به آن:

  در کنار عمل به فرامین الهی مثل جلوگیری از اسراف و ... تبلبغ و قیام برای اجرای  احکام الهی هم مهم است و می شود از احادیثی نورانی که از اهل البیت (علیهم) نقل میشود این نکته را متوجه شد که هم عمل و امر به عمل به این معارف ضروری و مهم است .

   

   

  خطبه دوم

   

                                       قسمت اول

   

  #صرفه_جویی

  امروز و در ایام خشکسالی ، صرفه جویی در مصرف آب و برق هم جنبه عبادی و اجتماعی دارد و هم جنبه سیاسی و مبارزه با دشمن ، چرا که دشمن برای نابودی اقتصاد و منابع کشور کمر همت بسته است ولی با همدلی و همکاری مردم و دولت اینبار هم دشمن زمین گیر خواهد شد

   

  #پیام رهبری به_ملی پوشان

   

  پیام های رهبری معظم انقلاب در خصوص تیم ملی ایران در جام جهانی جای تامل داشته و حاوی پیام های مهمیست از جمله این که وقتی مردم و رهبری  تلاش و همت و برنامه و غیرت را ، برای مردم از ناحیه نمایندگان خود ببیند حتی اگر نتیجه حاصل نشود خوشحال و قدردان خواهند بود

   

  #عبرت مسولان ازملی پوشان

   

  مسولان از آن فوتبالیستهایی که در زمین فوتبال ، جان وسلامتی خود را برای رضایت و شادی یک ملت کف دست نهاده و با سر و صورت مبارزه میکردند عبرت بگیرند مردم این را امروز میخواهند

   

  امروز اگر مردم ناراضی و معترض هستند بی غیرتی و بی برنامگی و رفاه طلبی بعضی مسولان را میبینند

   

  #رئیس_جمهور

   

  امروز رئیس جمهور دست یاری را به سمت همه دراز کرده است ما در خطبه نماز عید هم گفتیم بر همه مردم و جناح ها و رسانه ها وگروه ها لازم است امروز دولت را حمایت کرده و همکاری کنند ولی به آقای رئیس جمهور میگویم که همان دست طلبی که دراز کردید باید به غیرت بیاید وتغییراتی را ایجاد کند

   

  #لزوم_تغییر

   

  بعضی از این مسولان تنبل ، بی غیرت ، بی عرضه و بی کفایت که مسولیت ها را در همین استان خودمان به عهده گرفتند باید عوض شوند جناب رئیس جمهور در جریان باشند این اعتراض ها ونابسامانی ها بی علت و بی خود نیست

   

  اینهایی که در خیابان ها معترض هستند را زود ضدانقلاب معرفی نکنیم نه تنها اینها که در خیابان ها هستند بلکه همه مردم به وضع موجود ناراضی هستند

   

  یه عده خونشان به جوش می آید و به خیابان ها میریزند و شعار میدهند علت آن چشمانی است که بی عرضگی مسولان را میبینند و دشمن هم از عده ای از این جوانانی که شاید گذشته انقلاب و مجاهدتهای مجاهدان این کشور را ندیده اند (تا که کشور به اینجا رسیده است ) سو استفاده کرده و شعار های هنجار شکنی را بر اعتراض مردم قالب میکنند

   

  #سوءاستفاده دشمنان

   

  شما اطمینان داشته باشید امروز  اگر چهار نفر درگوشه ای تجمع واعتراض کنند نفر پنجم متاسفانه نفوذی دشمن بوده و سعی میکنند جهت اعتراض مردم را بساختارشکنی عوض کنند وهدفی که مردم دارند که اعتراض به مسائل اقتصادی است را به آنچه امروز اسرائیل و استکبار جهانی میخواهد تغییر دهند  این تحلیل نیست خبریست که خود دشمن میدهد که برای تجمع و اعتراض و ساختارشکنی و اغتشاش در کشور برنامه لحضه ای دارند وبودجه های کلان تصویب میکنند

   

  #رئیس جمهورشهر_آغاجاری

   

  جناب رئیس جمهور ایرادات زیادی در کشور وجود دارد  از بالا به مردم نگاه نکنید (واقعیتها را ببینید )ما الان از قلب کشور یعنی خوزستان و از قلب خوزستان یعنی شهر آغاجاری با شما سخن میگوییم با وزیر نفتی سخن‌میگوییم که از این سرزمین ثروت و منافع ملی را میبرد و پشت سرش را هم نگاه نمیکند با وزیری نفتی سخن میگوییم که حتی عوارض آلایندگی که بر سر مردم جاری میشود هم نمیدهند اگر مسولان نمیدانند بدانند هر کس در استان خوزستان لابی و قدرت و پارتی بیشتری دارد بودجه مالیاتی بیشتری میبردبا همین قاعده و بی قانونیست که شهرستان آغاجاری امروز مظلوم واقع شده است

   

  #استاندار

   

  استاندارخوزستان به هوش باشد وضعیت مسولان دراستان این چنین است که فسادو لابی گری  قالب شده بر صلاح و نگاه به مردم محروم

   

  #ورزش_درآغاجاری

   

  چرابایددر شهری (آغاجاری) که منبع ورزش است امروز شاهدباشیم در تابستان جوانان ما از یک فضای ساده برای ورزش محرومند مسولان ورزش استان کجا هستند ؟استاندار محترم ببینند علت مشکلات کجاست که خون جوانان به جوش آمده است ؟ مسول ورزش استان کیست ،که نگاه هم به ورزش آغاجاری و شهرهای محروم منطقه نمیکنند چرا باید این همه از مردم دور باشید یک سفر هم شما (متولیان ورزشی ) به این شهر که منبع جوانان و ورزش است نمیکنید

   

  #خدمات_درمانی

   

  چرا باید خدمات درمانی را باید به نحو اضعف به مردم ارائه دهید وامروز به گوش برسدبانک تجارت هم در حال جمع شدن است و خدمات پزشکی کمی انجام شده وحضور ضعیف پزشکان را شاهدیم در جواب میگویند جمعیت شهر کم است علت این کم شدن جمعیت   بی عرضگی شما مسولان است شهر آغاجاری امروز روی کاغذ باید حداقل پنجاه هزار نفر جمعیت میداشت چرا جمعیت آن (بیشتر که نشد)پایین آمد؟علتش بی کفایتی مسولان است که مردم در حال مهاجرت هستند مشکل ضعف مسولان را به حساب مردم نگذارید مردم را به خاطر بی کفایتی مسولان تنبیه نکنید

  ادامه دارد........

   

  بیانات حجه الاسلام والمسلمین موسوی (قسمت دوم )

   

  مسولان بهداشت منطقه ما که در بهبهان مستقر هستند واز آنجا بهداشت درمان آغاجاری را مدیریت میکنند برنامه و مدیریتی خاصی برای آغاجاری ندارند اگر مسول انقلابی در بهداشت ودرمان استان پیدا میشود بیایند میان مردم ببیند آیامردم راضی هستندیاخیر ؟ابدا نیستند...

   

  #جاده های ورودی_شهر

   

  چرا جاده ای که منتهی به بهبهان و جاده منتهی به امیدیه باید چند سال طول بکشد و این همه بی صاحب بمانند؟ واین همه مردم خسارت ببیند این جاده هایی  که در شهرهای بالا چند ماه بیشتر زمان نمیبرد و شروع و پایان آنان مشخص است

   

  امروز در همین استان خوزستان مسولانی برای اتاق کار خود صدها میلیون هزینه میکنند ولی سالن ورزشی جوانان و مساجد مومنان بدون کولر مانده اند امروز مردم معترض ضد انقلاب نیستند والله ضد انقلاب مسولانی هستند که مسولیت را به عهده گرفتند وبه امانت مردم که در دست گرفته اند خیانت میکنند

   

  #نوسانات_آب

   

  نباید امروز این همه شاهد نوسان در مدیریت آبرسانی باشیم

   

  به فرموده مقام معظم رهبری هیچ مشکل لاینحلی در کشور وجود ندارد به شرط آن  که روحیه جهادی باشد و باور کنیم امروز در جنگ اقتصادی با دشمن قرار داریم در جنگ فرمانده کنار سربازان پا به پا در حال جنگ با دشمن بودند امروز مسولان کجا هستند باید چندین ماه و یا چندین سال التماس کنیم تا بیاید ویرانه ای را در شهر مشاهده کنند

   

  #برجام_داخلی

   

  امروز ما نیاز شدیدا به یک برجام داخلی داریم برجام داخلی یعنی برنامه جامع مشترک ملت و دولت دولت جهادی وانقلابی  به میدان بیاید و میان مردم باشد و مردم هم به همکاری دولت بیایند و دست به دست دولت بدهند نتیجه برجام داخلی بی اعتمادی به برجام خارجی است که به هیچ نوع همکاری خارجی اقتصاد ما را متوقف نکند این میشود دست دادن دولت به ملت و ملت به دولت ، با این شکل میتوانیم به مبارزه با دشمن برویم

   

  #روز_جهاد

   

  مسولان بیدار شوید که امروز روز نبرد و جهاد  اقتصادی با دشمنان است و امروز روزی است که مسولان فرصت اشتباه دیگری ندارند

  این هشدارها نه سیاسی است و نه منافع شخصی در آن است شما به مردم قول دادید و قسم خوردید مشکلات اقتصادی را برطرف کنید مسولیت به عهده شماست امروز بیش از آنکه از تحریم های دشمن ضربه ببینیم از مرفه  طلبی بعضی مسولان و بی برنامگی است که بعضا دشمن را هم انگشت به دهان نهاده است

   

   

   

   

   

   

   

   

 • دیدار کارکنان دادگاه عمومی انقلاب اسلامی با امام جمعه محترم شهرستان

  به مناسبت هفته قوه قضائیه کارکنان دادگاه  عمومی انقلاب اسلامی با امام جمعه محترم شهرستان دیدار کرده که در این دیدار ابتداء حضرت حجت الاسلام والمسلمین موسوی  هفته قوه قضائیه را تبریک عرض کرده وسپس  اعضای جلسه به ارائه گزارشی پیرامون مسائل سال جاری شهرستان  پرداختند.

   

   

   

فیلم‌ها و تصاویر منتخب

cache/resized/ab1c162f1229b7fdb73f7053eb099fa7.jpg
به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه آغاجاری 
cache/resized/d8b3ccfbb7ebae81ce4c3f594502ae01.jpg
 به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان
cache/resized/2ae376fe37942ed5ee77962affa43e08.jpg
به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان
cache/resized/7366899b53e77097d1d2c9339530917e.jpg
بیانات  حجه الاسلام والمسلمین موسوی در خطبه های
cache/resized/6d995cfe9396d121d0ef38c76681f9cd.jpg
به مناسبت هفته قوه قضائیه کارکنان دادگاه  عمومی
cache/resized/8d56d59f95205e2e38108262dc1d5993.jpg
به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان در
cache/resized/1b35eeb97787ef06277ead6cf8b55021.jpg
به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان
cache/resized/cdc6fc03a706a17a02ecbc20bd3710d9.jpg
به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان

چه کسی آنلاین است؟

ما 48 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم