پایگاه خبری دفتر امام جمعه شهرستان آغاجاری
 • امام جمعه شهرستان آغاجاری
 • حجت الاسلام والمسلمین سید میثم موسوی
یکشنبه, ۰۳ تیر ۱۳۹۷
یکشنبه, ۱۰ شوال ۱۴۳۹
یکشنبه, ۲۴ جون ۲۰۱۸
صفحات بازدید شده
598317
صفحات بازدید شده امروز
773
صفحه منتخب امروز
بازدید از صفحات دیروز
1862
صفحه منتخب دیروز
بازدید هفته گذشته
12305
صفحه منتخب هفته پیش
×

هشدار

JLIB_APPLICATION_ERROR_COMPONENT_NOT_LOADING

آیت الله موسوی جزایری

مردم خوزستان اجازه انتقال یک قطره از آب کارون را نمی دهند مطلب ویژه

جمعه, 01 مرداد 1395 22:14 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم


نماینده ولی فقیه در خوزستان، مطرح کردن انتقال آب کارون از زبان برخي مشاهير را بسيار عجيب عنوان کرد و گفت: بنا ندارم به عنوان يک فرد پاسخ اين شخص را بدهم بلکه از زبان مردم خوزستان مي‌گويم که فرد فرد زن و مرد خوزستاني اجازه انتقال يک قطره از آب‌هاي خوزستان را نخواهند داد.

 

آیت الله موسوی جزایری:
مردم خوزستان اجازه انتقال آب کارون را نمی دهند
نماینده ولی فقیه در خوزستان، مطرح کردن انتقال آب کارون از زبان برخي مشاهير را بسيار عجيب عنوان کرد و گفت: بنا ندارم به عنوان يک فرد پاسخ اين شخص را بدهم بلکه از زبان مردم خوزستان مي‌گويم که فرد فرد زن و مرد خوزستاني اجازه انتقال يک قطره از آب‌هاي خوزستان را نخواهند داد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در اهواز،  آيت الله سيدمحمدعلي موسوي جزايري، نماينده ولي فقيه در خوزستان و امام جمعه اهواز، در خطبه هاي عبادي سياسي نماز جمعه اين هفته که در مصلاي امام خميني(ره) اهواز برگزار شد، با توصيه نمازگزاران به رعايت تقواي الهي، ابراز داشت: از بالاترين سنت هاي اسلامي و برنامه هاي پيامبر اسلام (ص) که در آغاز اسلام تعيين فرمودند نماز جمعه است.
 
نماينده ولي فقيه در خوزستان با اشاره به برگزاري نخستين نماز جمعه کشور، به امر امام خميني (ره) و امامت مرحوم آيت الله طالقاني در تهران اظهار داشت: به لطف توسعه اين امر، در حال حاضر 900 نقطه در سراسر کشور نماز جمعه اقامه مي شود.
 
وی آبادي فريضه الهي را اقامه آن عنوان کرد و گفت: حضور در نماز جمعه اهواز با وجود گرماي طاقت فرساي خوزستان که خداوند براي امتحان بندگان خود با این شرایط، در صدد این است که مردم چقدر در انجام فرایض و واجبات خود پا برجا هستند.
 
امام جمعه اهواز با بيان آثار و برکات بي شمار نماز جمعه تأکيد کرد: نماز جمعه در زبان پيامبر خاتم (ص) «حج المساکين» عنوان شده و با توجه به اين که در سال جاري مقدر نشده فريضه حج را به جا بياوريم، نماز جمعه براي درک اين فريضه جايگزين مناسبي است.
 
زعيم حوزه هاي علميه خوزستان با اشاره به اين که بدن کسي که در نماز جمعه شرکت کند، بر آتش جهنم حرام است، تأکيد کرد: کسي که بدون عذر به طور متوالي نماز جمعه را ترک کند، مهر نفاق بر دلش زده خواهد شد که با اين وجود ترک اين مهم بسيار خطرناک است و تبعاتي دارد.
 
وي در خطبه دوم نماز جمعه اين هفته، به سالروز عمليات معجزه آساي مرصاد در روز 5 مرداد اشاره کرد و گفت: بعد از پذيرفتن قطع نامه 598 به دستور امام خميني (ره)، دشت هاي خوزستان به وسيله تانک هاي بعثي اشغال شده بود که بعد از کمک رساني مردم و مسؤولان، توانستيم نيروهاي عهد شکن دشمن را به عقب برانيم.
 
اين مقام مسؤول هدف دشمن را اشغال خوزستان و توجه نظاميان و مردم به اين استان عنوان کرد و افزود: هدف اصلي از پشتيباني نيروهاي هوايي و زميني صدام، رسيدن منافقين از سمت کرمانشاه، همدان و قزوين به تهران بود.
 
وي ادامه داد: نيروي هاي دشمن پس از هجوم نيروهاي مردمي فرار کرده ولي از راه کرمانشاه وارد شدند که با حمله برق آساي نيروي هاي سپاه، ارتش، بسيج و نيروهاي مردم، دشت حسن آباد قبرستان نيروهاي منافقين شد.
 
آيت الله موسوي جزايري ادامه داد: نبايد ظالمان درصدد اجراي اعمال شوم خود باشند زيرا خداوند در کمين اين اشخاص است و اين عمليات که طراح آن دشمن بود به رهبري امام خميني (ره)، با پيروزي اسلام بر کفر به طور کامل پايان پذيرفت.
 
امام جمعه اهواز با اشاره به حقوق هاي نامتعارف و نجومي برخي مسؤولان تأکيد کرد: با توجيهات اشتباه برخي مديران، حقوق هاي عجيبي اخذ مي شده که ممکن بود ده ها سال ادامه داشته باشد و شخصي از آن مطلع نشود.
 
زعيم حوزه هاي علميه خوزستان نمايان شدن اين قضيه را لطف خداوند عنوان کرد و ابراز داشت: مسؤولان ذي ربط، پس از وادار شدن به تحقيق در رابطه با حقوق هاي مسؤولان، به ليست حقوق هاي عجيبي رسيدند که هيأت وزرا و نمايندگان مجلس شوراي اسلامي جزء آن ها نبودند.
 
نماينده ولي فقيه در خوزستان ادامه داد: متأسفانه دستگاهاي اقتصادي کشور به اين مسأله آلوده شده بودند و حقوق هاي نجومي براي خود تصويب کردند که اين مبالغ در شأن نظام جمهوري اسلامي ايران نيست.
 
نماينده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبري، عدم وجود نظام نامه جامع و دقيقي در رابطه با پرداخت حقوق ها در جامعه را سبب اين آلودگي برخي مسؤولان دانست و بيان داشت: مي توانست به وسيله اين نظام نامه، حداقل اين حقوق ها و ارتقاي آن را به وسيله ضابطه هايي مشخص کرد که پيشنهاد بنده به مسؤولان کشور اين است که دستگاهاي ذي ربط، نظام نامه دقيقي براي دريافت حقوق ها معين کرده که شاهد چنين مسائلي نباشيم.
 
آيت الله موسوي جزايري با بيان اينکه در زمستان اخير شاهد بارندگي خوبي بوديم و درياچه سدها پر شد، اظهار داشت: سازمان آب و برق با وجود اين بارندگي ها اجازه کشاورزي را به برخي از کشاورزان خوزستاني نداده و اعلام کردند، آب نداريم.
 
وي با اشاره به اينکه در بحث شيلات و پرورش ماهي هم تذکر داده شده که آب نداريم، گفت: زمين هاي زيادي در کشاورزي آماده کشت هستند که يا با بي پولي و يا با عدم اجازه سازمان آب و برق مواجه خواهند شد.
 
زعيم حوزه هاي علميه خوزستان تأکيد کرد: آب مهريه حضرت فاطمه (س) است و ايشان هم به شيعيان علاقه زيادي دارند، سخت گرفتن بر مردم خوزستان که شيفته اهل بيت(ع) هستند، زيبنده مسؤولان نيست.
 
امام جمعه اهواز با اشاره به مشکلات آب در پايين دست خوزستان و به ويژه شادگان بيان کرد: قرار بود 10 سال پيش يک شرکت فولاد براي شادگاني‌ها بسازند که اکنون نتيجه‌اي حاصل نشده است. غير از کشاورزي، تالاب و نخيلات مگر در شادگان چه کار و صنعت ديگري وجود دارد؟
 
اين مقام مسؤول، مطرح کردن انتقال آب کارون از زبان برخي از مشاهير را بسيار عجيب عنوان کرد و تأکيد کرد: بنا ندارم به عنوان يک فرد پاسخ اين شخص را بدهم بلکه از زبان مردم خوزستان مي‌گويم که فرد فرد زن و مرد خوزستاني اجازه انتقال يک قطره از آب‌هاي خوزستان را نخواهند داد.
 
نماينده ولي فقيه در خوزستان به روز آموزش فني و حرفه اي در روز هاي آينده اشاره کرده و  افزود: آموزش فني و حرفه اي حرکت سازنده اي است که مسؤولان آن و وزارت کار و امور اجتماعي، به وسيله اين آموزشگاه ها مي توانند جوانان بيکار را آموزش داده و آن ها را مشغول کاري کنند.
 
نماينده مردم خوزستان مجلس خبرگان رهبري با بيان اينکه معضل ازدواج جوانان از بيکاري نشأت گرفته مي شود، تأکيد کرد: براي اشتغال جوانان ليسانس و فوق ليسانس دانشگاه آزاد کافي نيست و مسؤولين بايد به فکر چاره اي باشند.
 
وي ادامه داد: يکي از تدبيرهايي که بايد اخذ شود اين است که آموزش فني و حرفه اي بايد تقويت شده تا فرزندان ما مهارت شغلي پيدا کنند که نتيجه آن عدم احتياج به ورود قطعات صنعتي از خارج کشور است.
 
آيت الله موسوي جزايري گفت: برخي از سايت هاي معاند با نظام انقلاب اسلامي جمله اي را از زبان بنده جعل کردند به اين مضمون که ريزگردها به خاطر عبور از عتبات تبرکي هستند و نبايد معترض آن شويم، که مضحک بودن اين کلام مشخص است و مردم فريفته چنين برنامه هايي نمي شوند.
 
وي در پايان سخنان خود تأکيد کرد: هميشه در رابطه با ريزگرد ها به محيط زيست و مسؤول آن تذکر داده ايم و مجدد تذکر خواهيم داد که مسؤولان به فکر اين مسأله باشند./201

 

ارسال شده از دستگاه سامسونگ من

خواندن 580 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
K2_NEWS_NUMBER_CUSTOM 387

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
 • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0
نظر شما به سامانه مدیریت ارسال شده است.
شرایط و قوانین.

خبرهای مهم

 • گزارش تصویری

  جلسه هماهنگی برگزاری نماز عید سعید فطر در شهرستان آغاجاری برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان آغاجاری ، صبح سه شنبه 22 خرداد با حضور حجه الاسلام و المسلمین موسوی امام جمعه محترم شهرستان، عیدانی فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری نماز عید سعید فطر در محل دفتر امام جمعه آغاجاری برگزار شد.

   

  حجه الاسلام و المسلمین موسوی ضمن آرزوی قبولی عبادات و تبریک عید سعید فطر اظهار داشت: بر اساس روایات نماز عیدفطر کامل کننده طاعات یک ماه بندگان و روزه داران می باشد و چنین روزی جشن حقیقی برای ماست و انشااله توفیق برگزاری این فریضه باشکوه را داشته باشیم.

  امام جمعه شهرستان آغاجاری بیان داشت: نماز عید سعید فطر بزرگترین تجمع سالیانه مردم شهرستان آغاجاری می باشد که حضور و شکوه مردم قابل تقدیر است. این جلسه فرصت مناسبی برای مشورت کردن جهت برگزاری هر چه باشکوه تر این مراسم می باشد.

 • گزارش تصویری

  جلسه هم اندیشی با روحانیون و ائمه جماعات شهرستان برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان آغاجاری،جلسه هم اندیشی و تقدیر از زحمات روحانیونفمبلغین و ائمه جماعات شهرستان با حضور حضرت حجه الاسلام و المسلمین موسوی امام جمعه شهرستان آغاجاری و با موضوع بررسی فعالیتهای ماه مبارک رمضان و ارتقاء و ضعیت فرهنگی شهرستان شب گذشته در محل دفتر امام جمعه برگزار شد

   

   

   

 • گزارش تصویری

  نماز عید سعید فطر به امامت امام جمعه شهرستان اقامه شد

  به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان آغاجاری، نماز عید سعید فطر امسال نیز با حضور گسترده و پرشور مومنان و دینداران و به امامت امام جمعه محترم شهرستان آغاجاری، حضرت حجه الاسلام و المسلمین موسوی اقامه شد.

  پیش از زمان اقامه نماز عید با قرائت آیاتی از کلام‌الله مجید و مراسم قرائت دعای ندبه،محل برگزاری نماز با فضایی روحانی و معنوی همراه بود.

  اقشار مختلف مردم و مسئولین نظامی و انتظامی بهمراه مسئولین شهرستان در اقامه نماز حضور داشتند.

  در خجسته عید سعید فطر، مردم موحد و مؤمن ایران اسلامی به شکرانه یک ماه روزه‌داری و بندگی خداوند متعال نماز عید فطر را در سراسر کشور با شکوه فراوان برگزار و از خداوند کریم، بهترین‌ها را مسألت کردند.

   

   

 • گزارش تصویری

  مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در آغاجاری برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان آغاجاری ، بیست و نهمین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و گرامیداشت قیام 15 خرداد با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران،مسئولین ادارات و فرماندار با سخنرانی امام جمعه شهرستان آغاجاری در مسجد جامع برگزار شد.

  در این مراسم حضرت حجه الاسلام و المسلمین موسوی به بیان ابعاد شخصیتی و رفتاری حضرت امام پرداخته و رحلت جانسوز ایشان را ضایعه ای بزرگ توصیف نمودند

   

 • گزارش تصویری

  با حضور امام جمعه و مردم ولایتمدار شهرستان آغاجاری راهپیمایی روز قدس برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان آغاجاری،راهپیمایی روز قدس با حضور مردم روزه دار و همیشه در صحنه  و مسئولین شهرستان اغاجاری در دمای 50 درجه سانتیگراد از یادمان شهدای گمنام به سمت مسجد جامع برگزار شد

   

   

فیلم‌ها و تصاویر منتخب

cache/resized/1b35eeb97787ef06277ead6cf8b55021.jpg
به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان
cache/resized/cdc6fc03a706a17a02ecbc20bd3710d9.jpg
به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان
cache/resized/8cace0994dd5472a8cb7a4b342357ebc.jpg
به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان
cache/resized/03029170e9df74258b2c84655756b46a.jpg
به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان
cache/resized/21e1e3d94bc95fa6e355fb6b9068bf2e.jpg
به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان
cache/resized/6cba592504559cbd31fa7c701f5a07f9.jpg
به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان
cache/resized/54b648aee172564233b154c5fcf40527.jpg
بیانات حجه الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه
cache/resized/e4ecb345788dacdc9957cf29871291af.jpg
به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان

چه کسی آنلاین است؟

ما 58 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم